Viteški akordi ponovno u Varešu

Na treću nedjelju Uskrsa našu gosti su bili članovi vokalnog sastava Viteški akordi iz Viteza. Bili su nam gosti i prije par godina i poželjeli smo ponovno družiti se s njima u molitvi i pjesmi. Uz animiranje misnog pjevanja, što su napravili izuzetno dobro, očarali su nas i koncertom nakon svete mise. U četiri tematska glazbena bloka darovali su nam svoje prekrasno pjevanje. A sve su to povezali kratkim meditacijama. Prelijep doživljaj. Svoje umijeće darovali su nam: Olga Krezić, Ivana Mlakić, Ivanela Brković, Viktorija Ivančić, Ljiljana Marić, Vlatka Blaškan, Sandra Ljuboja, Marijan Krezić, Dragan Petrović, Stipo Grebenar, Petar Grebenar, Nikola Pavlović i Stjepan Mišković.

Još jednom od srca hvala Viteškim akordima!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.