U nevremenu oštećena kuća već je sanirana
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kuća Ljudevita Brkića

Jak vjetar, koji je ovih dana puhao na području Vareša, posebno u višim predjelima, prouzročio je i dosta štete. Jedna od stradalih kuća jest i obiteljska kuća Ljudevita Brkića. Naime, vjetar je oborio jedno stablo crnogorice, koje je palo na Ljudevitovu kuću i oštetilo dio krova i zida. Polomljeno drvo bilo je prilično veliko i baš je pravo čudo da šteta nije i veća. U to vrijeme  naš ljudevit je bio u kući. I hvala Bogu, ostao je neozlijeđen.

Udruženim snaga susjedi i prijatelji su već sanirali učinjenu štetu. Lijepo je vidjeti dobrotu na djelu: hvala Bogu!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Drugačije nije moglo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uklanjanje dio po dio

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čišćenje prostora

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akcija saniranja štete

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Složna braća nove dvore grade…”

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.