Vjenčanje: Toni Pendić i Maja Kir

U subotu, 17. rujna bilo je veselo u župi vareškoj. Toni Pendić iz Duboštice i Maja Kir iz Careve Ćuprije slavili su dan početka svoga zajedničkog života. Misno slavlje i vjenčanje proslavili smo u župnoj crkvi. Pred crkvom se igralo i pjevalo. Svi smo im poželjeli sreći u životu i obilje Božjeg blagoslova. Ljubav ih je združila. Ona neka ih i dalje veže i nosi kroz život. Ruka Gospodnja neka bude nad ovom novom obitelji kroz cijeli život!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mladenci i kumovi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Maja i Toni

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parok fra Anto i uzvanici

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U iščekivanju mladenaca pred crkvom

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Malo pjesme

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mladenci od prije…. godina

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Evo mladenaca

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Malo kola

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nastavak igre

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Da se ne zaboravi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tereza, Martina i Miki … neka bude svečano vjenčanje

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.