54. Pokojni Stjepan Jelić

stjepan-5U srijedu 7. rujna 2016. godine preminuo je naš župljanin Stjepan Jelić. Pokopan je 9. rujna na groblju na Bijelom Borju. Na vječni počinak ispratili su ga sin Anto, kćerke Željka, Marica i Anita, unučad: Ana, Božidarka, Vera, Marija, Luka, Dominik i Leonard, nevjesta Marijana, zetovi Tomislav, Željko i Donald, rodbina i prijatelji. Za sve dobro neka Gospodin našeg Stjepana nagradi vječnim mirom!

Veliki broj prijatelja pokojnog Stjepana i njegove obitelji došao je oprostiti se od njega, Bogu kazati hvala za njegov život i prijateljevanje s njim i obitelji iskazati sućut. S odlaskom ovakvih osoba kao što je bio i naš Stjepan stvori se velika praznina, jer ode čovjek, koji je svim srcem bio uz svoju župu, volio ovaj grad i gradio u njemu, radom i znojem, bolje mjesto za življenje. Za svakoga je imao dovoljno vremena, razumijevanja i ljubavi. Nije bio “teoretičar vjere”, nego je svoj život živio i gradio na vjeri: vjeri u dobrog Oca, stvoritelja svih ljudi, koji ih sve voli, jer su mu svi ljubljena djeca. I Otac nebeski pratio ga je kroz život svojim blagoslovom. I otišao je u prostranstva raja dobrome Ocu nebeskom. Počivao u miru!

stjepan-2 stjepan-3 stjepan-1stjepan-4

 

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.