53. Pokojna Terezija Mirčić

Terezija MirčićZadnjeg dana mjeseca kolovoza preminula je naša župljanka Terezija Mirčić. Opremljena je svetim sakramentima. Mirna i tiha, kao da je znala da odlazi u susret Ocu, dobrom i milosrdnom, kao da i nije umrla, nego samo prešla u vječni mir.

Pokopana je 2. rujna na mjesnog groblju na Tisovcima. Prilikom ukopnih obreda od nje su se oprostili članovi njezine obitelji: kćerke Svjetlana i Vedrana, zetovi Goran i Toni, unučad: Marko, Matea, Mateo i Goran, a s njima i mnogobrojna rodbina i prijatelji. Uz pismo djece i unuka i pjesmu “Mama, hvala” ispratili su je sa suzama, ali dostojanstveno, s nadom vjernika u ponovni susret. Svima iskrena sućut, a milosrdnog Oca molim da Tereziji udijeli vječni pokoj.

 

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.