Još smo tu na Selakuši

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mnogi Varešani su, i ove godine, dolazili na odmor u Vareš, k svojima i na svoje. Mnogi su, također, dio vremena predviđenog za odmor, iskoristili da urade dosta poslova i da urede svoja imanja: da se zna da nisu otišli zauvijek, nego da su još tu. Tako je i obitelj Ane i Filipa Zekića uradila nešto slično. Dok su bili na Selakuši na odmoru uređivali su svoje imanje i sa svojom djecom Alojzijem, Mihaelom i Laurom i pokosili su travu. Nisu stigli pokupiti, ali tu smo Dubravko i ja. I prošle godine smo radili zajedno. Ali ove godine smo to podijelili u dva dijela: Zekići su kosili, a mi smo kupili. I opet dobro, što bi rekli u Oćeviji. Neka vas sve prati Božja dobrota, ma gdje bili!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Drugi dio posla, skupljanje sijena

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samo na Selakuši: uz svaku uvezanu balu sijena, baklava gratis.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Da je tako svjedoče Medardo i Ivo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Supervizor Petar Jelić, i degustator.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ljepše vidjeti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A ovaj užitak se ne može platiti

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.