Vjenčanje: Mišo Bogeljić i Andrea Jelić

U subotu, 13. kolovoza 2016. svoje DA, pred Bogom i okupljenom zajednicom, izrekli su jedno drugome Mišo Bogeljić i Andrea Jelić. Uz njih su bili njihovi najbliži i najdraži: kumovi, članovi obitelji, prijatelji. Svi smo u molitvi imali istu nakanu: da dobri Otac svojom očinskom rukom prati ovu novu obitelji i obdari je svojim božanskim blagoslovom. Nakon obreda vjenčanja s njima smo pjevali preporuku za sretan obiteljski život: Vjeruj u  ljubav!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mladenci i kumovi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ana, Andrea, Mišo i Josip

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ich heisse Elena i nosila sam prstenje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čestitke prijatelja

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čestitke

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I, naravno, kolce pred crkvom

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.