Hrvatski veleposlanik u Varešu

Veleposlanik.7 Veleposlanik.6 Veleposlanik.5 Veleposlanik.4 Veleposlanik.3 Veleposlanik.2 Veleposlanik.1Ponekad se učini, nama u Varešu, da je Vareš zaboravljeni grad. No, postoje i ljudi, koji su zainteresirani za stanje u Varešu, a nisu iz Vareša, i angažiraju se više nego da su rođeni Varešani. Jedan od njih je i veleposlanik Republike Hrvatske Nj.E. Ivan del Vechio. Više puta je dolazio u Vareš, ineresirao se za stanje u Varešu, pitao za projekte razvoja, ostanka i opstanka stanovnika, nudio pomoć u traženju sponzora i investitora, nudio i moguća rješenja. Još nije odustao od namjere da se nešto uradi za Vareš.

U ponedjeljak, 25. srpnja 2016. također je bio u Varešu na radnom sastanku s predstavnicima općine, UNDP-a, građana. I nadati se realizaciji nekih od razmatranih projekata. A da ga zanima nevolja građana Vareša vidjelo se i u obilasku, od nevremena stradalih sela, Stupnog dola i Mira. Hvala, prijatelju Vareša!

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.