Glasnik župe, br. 209

Danas je petnaesta nedjelja kroz godinu. U ponedjeljak je bila mijena pa je danas mlada nedjelja. Svete mise su samo u župnoj crkvi .

Kalendar: Sutra je sv. Benedikt, opat, zaštitnik Europe, u utorak su sv. Ivan Jones i Ivan Wall, engleski mučenici. U srijedu je Bl. Dj. Marija Bistrička; bl Emanuel Ruiz i drugovi mučenici, u četvrtak sv. Kamilo de Lelis, prezbiter, sv. Franjo Solanski; sv. Gašpar. U petak  je sv. Bobnaventura, biskup i crkveni naučitelj, a u subotu je Bl. Dj. Marija od Karmela. Slijedeća nedjelja  je šesnaesta nedjelja kroz godinu. Svete mise    će biti redovito u župnoj crkvi i na filijalama.

Stigao je novi broj svjetla riječi. Pretplatnici mogu uzeti svoje primjerke u župnom uredu.

Darovatelji: Kata Grgić. Hvala vam svima za svaki vaš dar: za župu, za crkvu, za pučku kuhinju.

Prošlog tjedna na Stogiću smo sahranili Tomislava Rajića. Za sve pokojne: Pokoj vječni daruj im, Gospodine!

Kompletan župni listić možete pročitati ovdje: glasnik 209

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.