Trideset godina misništva

_1780880Dana 5. srpnja 2016, na dan svetih Ćirila i Metodija, u crkvi svetog Mihovila u Varešu, trideset godina misništva obilježili su msgr. Ivo Tomašević, fra Joso Oršolić, fra Anto Cvitković i fra Mirko Majdandžić. Svetom misom, molitvom i pjesmom uz podršku više od stotinu župljana kazali su svoje “hvala” Bogu, roditeljima, prijateljima, župljanima. Biskup Franjo Komarica zaredio ih je u Sarajevu 1986. godine. S njima su ređeni i fra Krešimir Vukadin i fra Marijan Dadić, vlč. Branko Karlić i vlč. Marko Iljić. Osim ovih ređenika bilo je još ređenih te godine, hvala Bogu!

Nakon svete mise, koju je predvodio msgr. Ivo Tomašević, a koju su uz gitare fra Jose i fra Mirka srčano pratili svojim glasovima svi nazočni, nastavilo se s čestitkama i druženjem ispred župne crkve.

Hvala svima na susretu (kako bi rekao pokojni profesor fra Vitomir Slugić).

Za više fotografija kliknite OVDJE

 

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.