Glasnik župe, br. 206

Danas je dvanaesta nedjelja kroz godinu. svete mise su redovito u župnoj crkvi i na filijalama.

Kalendar: Sutra su sveti Patrik, Conor i Ivan, irski mučenici i sv. Apolinar, u utorak je sveti Alojzije Gonzaga. U srijedu su sveti Ivan Fisher i Toma More, mučenici; sv. Paulin Nolanski, a u četvrtak sveti Toma Garnet, sv. Josip Cafasso. U petak  je svetkovina Rođenja sv. Ivana Krstitelja, a u subotu su sv. Prosper Akvitanski i sv. Maksim biskup. Slijedeća nedjelja  je 13. nedjelja kroz godinu. Svete mise će biti redovito u župnoj crkvi i na filijalama.

Svetkovina sv. Ive Krstitelja u našem se kraju posebno slavi u Kraljevoj Sutjesci, a na širem području je poznato setište sv. Ive u Podmilačju. Za Kraljevu Sutjesku ćemo organizirati prijevoz. Polazak autobusa je u 8:00 sati ipred općine a povratna karta je 10 KM.

Stigao je novi broj lista „Bobovac“. Možete ga nabaviti u župnom uredu.

Darovatelji: Hvala svima za svaki vaš dar: za konake, za župu, za pučku kuhinju i za kruh svetog Ante.

Prošlog tjedna sahranili smo Mandalenu Kajić, r. Josipović na Pogari, Rafaela Čingela, Matu Rodića  i Božu Zlovića na Stogiću.

Za sve pokojne: Pokoj vječni daruj im, Gospodine!

Kompletan župni listić možete pročitati ovdje: glasnik 206

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.