Vjeronaučni kviz u Varešu

Vareška grupaDana 30. travnja. 2016 g. održan je vjeronaučni kviz u Varešu. Susret smo započeli svetom Misom koju je predvodio župnik fra Mirko Majdandžić, a popraćena je svirkom i pjevanjem malog župnog zbora sestre Ružice. Poslije Mise je bio pismeni ispit (KVIZ), a tema je bila godina Božjeg Milosrđa. Poslije ispita je bio ručak i zajedničko druženje. Prije polaska kući proglašeni su pobjednici. Bilo je 11 velikih grupa i 4 male grupe. Velika grupa pobjednici; 1. mjesto- župa Jajce 2. mjesto- župa Bučići 3. mjesto- župa Novi Šeher . Mala grupa pobjednici; 1.mjesto- župa Jajce. Nagrada je bila odlazak na more i to su osvojila prva tri mjesta velike grupe i prvo mjesto male grupe.

Sudionice velike grupe iz naše župe su bile; – Vanja Anđić – Ivana Miočević – Kristina Batvić – Tamara Bošnjak. Sudionice male grupe su bile; – Izabella Lekić – Mia Terzić – Dunja Božić – Karla Malbašić. U svakoj grupi je bilo po četvero djece. Što je najvažnije, dobro smo se proveli, sklopljena su nova prijateljstva u nadi da ćemo se svi opet vidjeti na nekom izletu.

Tamara Bošnjak

Za više fotografija kliknite ovdje

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.