Večer bajke u Varešu

IMG_1124Na poziv župnika fra Mirka poznata bosansko-hercegovačka glumica Tatjana Šojić, nadaleko poznatija pod imenom Marija Šarafova iz humoristične serije “Lud zbunjen normalan”, gostovala je 9. travnja s početkom u 19:00 sati u staroj župnoj crkvi sv. Mihovila u Varešu. Tom je prigodom glumica Tatjana vareškoj publici, od najmlađih do najstarijih, ispričala jednu prelijepu rusku bajku. U vremenu kad je bajka gotovo “izumrla”, kad se više ne priča ni najmlađima, Vareš je bio počašćen pedesetminutnom bajkom koja je privukla pozornost ne samo onih najmlađih nego i onih starijih generacija. Slušajući bajku, prisutni posebno stariji, su mogli uživati i na trenutke se vratiti u rano djetinjstvo kada su puno češće imali priliku slušati slične bajke od svojih djedova i baka. Kako nam je i sama glumica Tatjana obećala ovo neće biti i posljednja večer bajke u Varešu. Radujemo se ponovnom skorom susretu s glumicom Tatjanom i nekom novom bajkom koju će nam pričati.

Fra Tomislav Svetinović

Za više fotografija kliknite ovdje

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.