Glasnik župe, br. 186

Danas je 4. nedjelja kroz godinu. Svete mise su redovito i u župnoj crkvi i na filijalama.
Kalendar i imendani: sutra je sveti Rajmud (Rajko), a u utorak je Prikazanje Isusovo u Hramu (Svijećnica). U srijedu je sveti Blaž ili Vlaho, a u četvratk je sveti Josip Leoniški i Sretko.U petak je sveta Agata (Dobrila), a u subotu su sveti Petar Krstitelj i Pavao Miki, japanski mučenici. U nedjelju je 5. nedjelja kroz godinu i pokladna nedjelja.
U utorak je Svijećnica, Prikazanje Isusovo u Hramu. Svete mise bit će u 7:30, 11:00 i 17:00 sati. Uz mise bit će i blagoslov svijeća.
U srijedu je sveti Blaž ili Vlaho. Uz jutarnju i večernju misu imat ćemo obred grličanja, molitvu Bogu za zdravlje i zaštitu po zagovoru svetog Blaža.
U petak je prvi petak u mjesecu sa svoji pobožnostima. U Vareš Majdanu će biti misa u 16:00 sati.
Možete se još prijaviti za godišnju pretplatu lista Svjetlo riječi.
Darovatelji: Miroslav Pejčinović i obitelj Safner i svi vi što se brinete za rad Kruha svetog Ante. Svima od srca hvala!
Prošlog tjedna pokopali smo pokojnu Paulu Turbuk u Vareš Majdanu. Jučer je u Dugoj Resi umro Ivan Franjković. Pokop mu je na groblju Stogić, u utorak u 14 h. Za sve pokojne: pokoj vječni daruj im, Gospodine!

Ovdje možete pročitati kompletan župni listić: glasnik 186

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.