Glasnik župe, br. 185

Danas je 3. nedjelja kroz godinu. Svete mise su redovito i u župnoj crkvi i na filijalama.

Kalendar i imendani: sutra je obraćenje svetog Pavla, a u utorak su sveti Timotej i Tit. U srijedu je sveta Anđela Merici, a u četvrtak je sveti Toma Akvinski, crkveni naučitelj. U četvrtak je i sveta Olga. U petak je sveti Konstancije i Hrvoje, a u subotu je sveta Hijacinta i Martina. U nedjelju je sveti Ivan Bosco.

Još ima primjeraka novog broja lista Bobovac. A možete se još prijaviti za godišnju pretplatu lista Svjetlo riječi.

Darovatelji: svi vi što se brinete za rad Kruha svetog Ante. Svima od srca hvala!

Prošlog tjedna imali smo četiri sahrane. Pokopali smo Jelenu Pejčinović, Većeslava Safnera, Stjepana Idžotića i Nadu Ružić. A danas je peta sahrana: u 14 sati je pokop Miroslave Drmešić na groblju Zvijezda. Za sve pokojne: pokoj vječni daruj im, Gospodine!

Ovdje možete pročitati kompletan župni listić: glasnik 185

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.