Glasnik župe, br. 184

Danas je 2. nedjelja kroz godinu. Svete mise su redovito i u župnoj crkvi i na filijalama.

Još jednom vam hvala za srdačne i lijepe susrete s vama u vašim domovima. Podaci su tu. Mogu biti zanimljivi, ali nisu oni najvažniji.
Kalendar i imendani: danas je sveti Antun Pustinjak. Sutra su Margareta i Biserka, a u utorak Mario i drugovi. U srijedu su sveti Fabijan i Sebastijan. U četvrtak je sveta Agneza ili Janja, a u petak sveti Vinko, đakon. U subotu su sveti Severijan i Akvila.

Stigao je novi broj lista Bobovac. Svoj primjerak možete nabaviti i u župom uredu.

Darovatelji: redoviti NN darovatelj (svaki mjesec daje svoj dar) i svi vi što se brinete za rad Kruha svetog Ante. Svima od srca hvala!

I prošlog tjedna nismo imali sahrana, Bogu hvala. Jučer je umrla Jelena Pejčinović, rođena Rochmes, sestra našeg fra Leopolda. Pokop će biti sutra, u ponedjeljak u 14 sati na groblju Stogić. Za sve pokojne: pokoj vječni daruj im, Gospodine!

Ovdje možete pročitati kompletan župni listić: glasnik 184

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.