Lipanjski broj lista “Bobovac”

List Bobovac - likovna kolonijaLipanjski broj lista Bobovac je izašao. Kako u svakom, tako i u ovom broju možete pročitati mnoštvo zanimljivog, poučnog i informativnog sadržaja. Ovim putem, preko naše župne stranice želimo vas potaknuti da uzmete spomenuti mjesečnik, te se na taj način odmorite u moru lijepih riječi.
Vjerujemo kako će list vareških Hrvata biti posebno osvježenje za one koji su na bilo koji način povezani s Varešom, a koji su slijedom okolnosti sada negdje daleko od njega. A od sadržaja koji možete pronaći u lipanjskom izdanju, izdvojit ćemo sljedeće naslove: “Metar po metar asfalta”, “U šumi zaboravljenog kraljevstva”, zatim pročitajte kako borovički župnik, vlč. Milan Blaha, potiče da s vjerom gledamo na život. “Papa Franjo u Sarajevu” naslov je teksta u kojem vam naš kapelan, fra Tomislav Svetinović, opisuje susret s papom Franjom u Sarajevu. Ove i još mnoge druge zanimljive teme sami pronađite u novom broju lista “Bobovac”. Ne propustite tu priliku.

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.