XVIII. Framin u Visokom

Framin 2015.Dana 16.5.2015.godine u Visokom je održan Susret ministranata ”Framin” pod geslom ”Mir i dobro širimo”. Na susretu je bilo oko 600 ministranata. Program je počeo u 10:30 molitvom svete krunice Božanskog milosrđa. Nakon krunice, točnije u 11:00 započela je sveta misa koju je predvodio župni vikar iz Uskoplja fra Josip Mihael Matijanić  uz koncelebraciju velikog broja svećenika koji su dopratili svoje ministrante.

Poslije mise je bila podjela sendviča i sokova, te su završni razredi osnovnih škola (osmi i deveti) zajedno s ravnateljem fra Zvonkom Miličićem krenuli u razgledavanje Franjevačkog konvikta i sjemeništa. Za to vrijeme, framaški animatori su zabavljali ostatak djece ministranata izvodeći razne plesove i koreografije uz prigodne pjesme. Nakon razgledavanja škole, uslijedilo je takmičenje u igrama bez granica kao i u kvizu znanja. S ponosom možemo reći da su ministranti naše župe osvojili visoko drugo mjesto iz kviza znanja! Kući smo krenuli sretni i zadovoljni. Nadamo se da će ovakvih susreta, uz Božju pomoć, biti još puno!

Vanja Anđić

Za više fotografija kliknite ovdje

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.