Framina subota u Kiseljaku

Frama u KiseljakuDana 25.04.2015. godine Frama Vareš je ponovno putovala. Ovog put smo išli u Kiseljak na primanja i obećanja Frame Kiseljak, Frame Kreševo i Frame Lepenica. Program je započeo u 18:00 h svetom Misom koju je predvodio fra Mario Jelić, samostanski vikar iz Jajca uz koncelebraciju još pet svećenika.

Tijekom svete Mise, framaši su imali obred primanja i obećanja. Ovaj događaj svojim glasovima i zvucima glazbala upotpunila je Frama Jajce. Nakon mise je bila priređena zakuska, te predstava koju su izveli framaši iz Kiseljaka. Predstavom su izmamili osmijeh na lice svih prisutnih. Poslije predstave svi smo bili podijeljeni u grupe što je bila prilika da odigramo mnoštvo zajedničkih i zabavnih igara. Ovo je za Framu Vareš bilo drugo putovanje otkako je ponovno ”stala na noge”. Kući smo krenuli sretni i zadovoljni jer smo ovom prilikom upoznali puno novih osoba s kojima ćemo, uz pomoć Isusa Krista, izgraditi nova prijateljstva.

Vanja Anđić

Za više fotografija kliknite ovdje

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.