“Corona” u Varešu

CoronaAnsambl Corona osnovao je Slobodan Dodo Kovačević, dugogodišnji član i vođa muškog vokalnog ansambla Prijatelji, sada već davne 1992. godine. Corona već 23 godine djeluje kao sekcija AKCUS-a Seljo kroz koju je prošlo više od 40 članica. Danas Coronu čine: Darja Softić-Kadenić, Esma Sulejmanagić, Ajla Smajlović, Adelita Kadić, Vanesa Poturović, Dunja Kazić, Anida Isanović i Tijana Vignjević.

U subotu, 18. travnja naša će župa ugostiti vokalni ansambl “Corona” iz Sarajeva. Oktet “Corona” će u župnoj crkvi sv. Mihovila u 19:00 sati održati prigodni koncert ozbiljne glazbe. Vareš i Varešani su oduvijek znali prepoznati ono lijepo i kvalitetno osobitno kad je u pitanju glazba. Nadamo se i vjerujemo da će i ovaj koncert biti dobro posjećen. Ulaz je naravno slobodan. Dobro došli!

Fra Tomislav Svetinović

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.